Prodej, Chalupa ve Štikově se2 pozemky k zástavbě (3155m2), Nová Paka, Jičín, Ev.č.: 00001

Popis

Hledáte rekreační objekt blízko přírody a zároveň nedaleko většího města? Okouzlují vás staré chaloupky? Možná vás zaujme právě tato nacházející se v malé vesničce Štikov v obci Nová Paka, okr. Jičín. Chalupa postavená před více než 200 lety na kamenných základech je výjimečná svými dochovanými světničkami, malými dveřmi a kamennými zdmi. Výhodou jsou veliké pozemky (3155 m2) a blízkost přírodě. Pozemky jsou v zastavitelném území a tudíž je lze využít pro další výstavbu. V okolí se nacházejí obdobné objekty pro rodinné a rekreační bydlení, jižně pak navazují louky a lesy. Součástí pozemku je také menší dřevostavba a studna. Vodu je možné čerpat pouze z kamenné studny hluboké 10 metrů, která je součástí pozemku. V budoucnu lze objekt napojit na veřejný vodovod a rozvod zemního plynu nacházející se na druhé straně silnice, prozatím však napojení na inženýrské sítě chybí. Nemovitost potřebuje rekonstrukci. Chybí zde sociální zázemí (koupelna, WC pouze suché). Na pozemcích se nachází několik ovocných a okrasných stromů.
Štikov je vzdálený pouhý 1 kilometr od Nové Paky. Z jeho horní části je za pěkného počasí možné spatřit hrad Pecku, vrch Zvičiny či Krkonoše. V obci se také vyjímá krásný kamenný kostelík. Nejbližší obchod s potravinami je Lidl vzdálený necelé dva kilometry od pozemku.
Z hlediska platného územního plánu se všechny pozemky nacházejí v zastavěném území města, v ploše SV - plochy smíšené obytné venkovské.

Mgr. Karel Havel

Kontaktujte makléře

Mgr. Karel Havel

+420 774 710 766

[email protected]

3 400 000 Kč
KategorieChalupa
LokalitaNová Paka - Štikov
OkresJičín
Velikost2 pokoje
Plocha užitná402 m²
Plocha pozemku3.155 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina120V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva