Prodej exklusivního pozemku, vkusného moderního rekreačního domku, garáže a nádherné zahrady 22067m2, s možností výstavby dalších 2 domů, Rýchory - východní část Krkonoš, Ev.č.: 00056

Popis

Nabídka výjimečného pozemku s rekreačním domkem a pozemky k zástavbě, ve východní části Krkonoš.

Prodej rekreačního domku obklopeného nádhernou vzrostlou pěstěnou zahradou. Pozemek díky své rozloze 22067 m2 a možné další zastavitelnosti 15% podle stávajícího územního plánu, nabízí možnost výstavby i rozlehlejšího rodinného domu či 2 rekreačních objektů. Pozemek je přímo dostupný z místní asfaltové komunikace. Inženýrské sítě (energie, vodovodní řad) na hranici pozemku.

Na původní louce pod rukama současných majitelů vyrostla zahrada, která je zčásti užitková, zčásti okrasná a odpočinková. Je zde spousta vzrostlých okrasných dřevin, útulný zahradní domek s oddělenou části pro zahradní nářadí, skleník, oplocené záhony na pěstování zeleniny a borůvek, sad se vzrostlými ovocnými stromy a keři s drobným ovocem.

Na tomto krásném místě v okrajové části obce na polosamotě pod Rýchorským lesem, můžete v klidu odpočívat nebo se věnovat dalšímu zvelebování zahrady. Z mírně svažitého pozemku je krásný výhled do širokého okolí.

Také sportovní nadšenci zde najdou vyžití. V blízkém okolí se nachází několik naučných stezek a také mnoho možností pro letní i zimní sportovní aktivity jako například horská turistika, lyžování, cyklistika, golf.

V místě se nachází veškerá občanská vybavenost (obchody, škola, školka, zdravotní i veterinární služba, pošta).

V současné době se Žacléř výrazně orientuje na turistický ruch, je také nazýván východní bránou Krkonoš. Jedinečná příroda Rýchor s Dvorským pralesem a I. zónou Krkonošského národního parku nabízí jedny z nejkrásnějších horských zákoutí, navíc bez přílišného ruchu a shonu. Region nabízí také mnoho historických památek.

Výhodná poloha – vzdálenost k budoucímu nájezdu na plánovanou D11 cca 5 minut autem. Hraniční přechod s Polskem pouze pár minut.

Pozn.k fotkám - probíhá focení rekreačního domku a další částí zahrady. Fotky tedy nejsou nyní všechny k dispozici.

Bc. Eva Danielisová

Kontaktujte makléře

Bc. Eva Danielisová

+420 776 328 418

[email protected]

16 900 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŽacléř - Bobr
OkresTrutnov
Plocha pozemku22.067 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod