Prodej nádherné zahrady (8796m2), s možností výstavby, Žacléř - Bobr, Ev.č.: 00056

Popis

Nabídka výjimečného stavebního pozemku ve východní části Krkonoš.

Díky své rozloze 8796 m2 a zastavitelnosti 15% podle stávajícího územního plánu nabízí možnost výstavby i rozlehlejšího rodinného domu či rekreačního objektu. Pozemek je oplocený a přímo dostupný z místní asfaltové komunikace. Inženýrské sítě (energie, vodovodní řad) na hranici pozemku. Výhodou je také snadná možnost zřízení pevného internetového připojení.

Na původní louce pod rukama současných majitelů vyrostla zahrada, která je zčásti užitková, zčásti okrasná a odpočinková. Je zde spousta vzrostlých okrasných dřevin, útulný zahradní domek s oddělenou části pro zahradní nářadí, skleník, oplocené záhony na pěstování zeleniny a borůvek, sad se vzrostlými ovocnými stromy a keři s drobným ovocem.

Na tomto krásném místě v okrajové části obce na polosamotě pod Rýchorským lesem, můžete v klidu odpočívat nebo se věnovat dalšímu zvelebování zahrady. Z mírně svažitého pozemku je krásný výhled do širokého okolí.

Také sportovní nadšenci zde najdou vyžití. V blízkém okolí se nachází několik naučných stezek a také mnoho možností pro letní i zimní sportovní aktivity jako například horská turistika, lyžování, cyklistika, golf.

V místě se nachází veškerá občanská vybavenost (obchody, škola, školka, zdravotní i veterinární služba, pošta).

V současné době se Žacléř výrazně orientuje na turistický ruch, je také nazýván východní bránou Krkonoš. Jedinečná příroda Rýchor s Dvorským pralesem a I. zónou Krkonošského národního parku nabízí jedny z nejkrásnějších horských zákoutí, navíc bez přílišného ruchu a shonu. Region nabízí také mnoho historických památek.

Výhodná poloha – vzdálenost k budoucímu nájezdu na plánovanou D11 cca 5 minut autem. Hraniční přechod s Polskem pouze pár minut.

Tato nabídka je inzerována také na webové adrese https://www.dumprotebe.com/

Bc. Eva Danielisová

Kontaktujte makléře

Bc. Eva Danielisová

+420 776 328 418

[email protected]

1 290 Kč za m²1290Kč/m2
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŽacléř - Bobr
OkresTrutnov
Plocha pozemku8.796 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod