O nás

Jsme úspěšní tam, kde působíme. 

I.KRKONOŠSKÁ REALITNÍ je původně rodinná firma a na trhu s nemovitostmi je již 30 let. Svým klientům poskytujeme široké spektrum služeb spojených s nákupem, prodejem a financováním nemovitostí. Díky kvalitním službám a profesionálnímu přístupu neustále přibývají naši spokojení klienti v našem regionu i napříč celou Českou Republikou a Holandskem.

Historie

o-nas

Historie naší realitní kanceláře se začala psát od roku 1991. U zrodu stál její majitel Jiří Danielis. Jednalo se o rodinou firmu, založenou se záměrem spolupráce při privatizaci a restitucích. Úspěšně se v regionu rozvíjela, s rozšířením realitní činnosti o spolupráci s peněžními ústavy. Klientela se postupně rozšířila mimo tuzemské občany, i na podniky, klienty ze zahraničí. Založily se pobočky v Peci pod Sněžkou, Vrchlabí a v Praze.

V dalších letech byla navázána úzká spolupráce s konkurzními správci, exekutory, zvláště v letech ekonomické krize byla plně využita i činnost dražebníka (Veřejné dražby nemovitostí), ke které pan Jiří Danielis má autorizaci. Pravidelně jsme se účastnili všech tuzemských veletrhů, konferencí a výstav, mezinárodních veletrhů v Holandsku, USA a Německu. Kancelář se stala členem významných realitních sdružení a asociací ARK CMS(nyní ARK ČR), mezinárodní FIABCI, CEREAN. 

Po roce 2018 v činnosti pokračuje jeho dcera Eva Danielisová. Ta má 25leté zkušenosti v oboru nemovitostí ve své domácí lokalitě v Krkonoších, v Praze, ale i významné zkušenosti na mezinárodní úrovni. Zkušenosti získala u developerských společností v Praze i u mezinárodních realitních společností a realitních asociací. V USA byla přijata top realitními společnostmi, se kterými se podílela na profesních a společenských akcí.

Motto Evy:      "Pomáhám klientům splnit si sen o novém domovu" .       Můj cíl je spokojený prodávající a spokojený kupující. Slušnost a vstřícnost.


Proč s námi?

  • Prodej bez starostí
  • O vše se postaráme
  • Osobní a profesionální přístup
  • Prezentace v celostátních mediích a TOP serverech
  • Prodej nemovitosti za nejlepší možnou cenu
fb certifikát certifikát execuce1 certifikát Karel exekuce1
01-small 02-small GDPR1 (1)
1 3-1 2
rer-Trutnov-2. místo-1 4-1 SKM_C25824050209190-1

03