Reference klientů

únor 2024
„Děkuji za výbornou spolupráci. Váš zástupce Karel Havel byl velice ochotný a slušný. Vyřídil také rychle všechny náležitosti a pomohl i nájemnici v jednání s úřady. Jsem naprosto spokojený."

Josef Lábus

leden 2024
„Měl jsem možnost řešit nákup nemovitosti s panem Karlem Havlem a mohu jen doporučit. Velice seriózní a profesionální přístup od prvního okamžiku, vždy vše řečeno narovinu a bez příkras. Velice ochotné a rychlé jednání - vše bylo vyřízeno tak, jak bylo ujednáno."

Tom Tietz

listopad 2023
„S realitní kanceláří jsme měli velice dobrou zkušenost. Kupovali jsme chalupu v Žacléři a makléř pan Havel odvedl kvalitní a profesionální práci."

Josef Pepa

Únor 2023
"Skutečně musím jednání realitní kanceláře pochválit. Velice seriózní a prodej domu zprostředkovali k plné spokojenosti všech účastníků obchodu."

Josef Haščák

říjen 2022
„Jsem velmi spokojený s jednáním a profesionalnim přístupem paní
S. Pospíšilové z I. Krkonošské Realitní.
Nebyl problém se hned druhý den potkat na prohlídku a mnou poptávaný pronájem začít rešit s majitelem.
Během 4 dnů bylo vše sjednáno a smlouvy připraveny k podpisu.
Perfektně odvedená práce a za mě velká spokojenost. Děkuji."

S pozdravem Honza Š.

říjen 2022
„Se službami kanceláře jsem byla velmi spokojená. Zajistila rychlý pronájem bytu a související administrativu na profesionální úrovni. Paní Pospíšilová byla velmi nápomocná a vstřícná, věnovala se nám o víkendu, aby vyšla vstříc našim časovým možnostem. Služby kanceláře mohu vřele doporučit."

E.V.

září 2022
„We can recommend everyone I. KRKONOŠSKÁ REALITNÍ spol. s.r.o. as a real estate agent. In addition to expert advice, the settlement went in a good atmosphere and pleasant communication. Thank you!"

Svemico

srpen 2022
„Během krátké doby jsem díky této realitní kanceláři pronajal byt a hlavně se nemusel vůbec o nic starat. Navíc tak milý přístup a ochotu jsem dlouho nikde nezažil. Radost spolupracovat. Vřele doporučuji !!!"

Václav Martínek

srpen 2022
„Moc chválíme přístup celé realitní kanceláře. Řešili jsme bydlení a sehnali jsme pronajem, vše bylo hned vyřízené. Moc tuto realitní kancelář doporučuji. Byli jsme Moc spokojení. Děkujeme."

Markéta Michlová

červenec 2022
„Doporučujeme, velmi rychlý a příjemný přístup při pronájmu bytu."

Nina Krčmářová

1, 2 >>