Reference klientů

Únor 2023
"Skutečně musím jednání realitní kanceláře pochválit. Velice seriózní a prodej domu zprostředkovali k plné spokojenosti všech účastníků obchodu."

Josef Haščák

říjen 2022
„Jsem velmi spokojený s jednáním a profesionalnim přístupem paní
S. Pospíšilové z I. Krkonošské Realitní.
Nebyl problém se hned druhý den potkat na prohlídku a mnou poptávaný pronájem začít rešit s majitelem.
Během 4 dnů bylo vše sjednáno a smlouvy připraveny k podpisu.
Perfektně odvedená práce a za mě velká spokojenost. Děkuji."

S pozdravem Honza Š.

říjen 2022
„Se službami kanceláře jsem byla velmi spokojená. Zajistila rychlý pronájem bytu a související administrativu na profesionální úrovni. Paní Pospíšilová byla velmi nápomocná a vstřícná, věnovala se nám o víkendu, aby vyšla vstříc našim časovým možnostem. Služby kanceláře mohu vřele doporučit."

E.V.

září 2022
„We can recommend everyone I. KRKONOŠSKÁ REALITNÍ spol. s.r.o. as a real estate agent. In addition to expert advice, the settlement went in a good atmosphere and pleasant communication. Thank you!"

Svemico

srpen 2022
„Během krátké doby jsem díky této realitní kanceláři pronajal byt a hlavně se nemusel vůbec o nic starat. Navíc tak milý přístup a ochotu jsem dlouho nikde nezažil. Radost spolupracovat. Vřele doporučuji !!!"

Václav Martínek

srpen 2022
„Moc chválíme přístup celé realitní kanceláře. Řešili jsme bydlení a sehnali jsme pronajem, vše bylo hned vyřízené. Moc tuto realitní kancelář doporučuji. Byli jsme Moc spokojení. Děkujeme."

Markéta Michlová

červenec 2022
„Doporučujeme, velmi rychlý a příjemný přístup při pronájmu bytu."

Nina Krčmářová

červen 2022
„Vřele doporučujeme! Profesionální přístup a velmi příjemné jednání celé kanceláře. Vše dopadlo jak jsme se domluvili za slušnou cenu včetně služeb navíc."

Gosia Vaníčková

červen 2022
„Velmi mile dámy, profesionální přístup a příjemné jednání. Můžu doporučit"

Jaroslav Václavík

prosinec 2020
„Děkujeme moc ze skvělou spolupráci. Za nadstandardní přístup k velmi složité situaci našeho klienta. Jako hypoteční poradce mám mnoholetou praxi. A s takto lidským a profesionálním přístupem, s jakým jedná paní Danielisová, se setkáváme velmi zřídka. Děkuji za našeho klienta i za naši firmu Finako. Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů. S pozdravem Navrátil.“

Jozef Navrátil

1, 2 >>