Pracovní příležitosti

Bavilo by Vás být realitní makléřkou/makléřem či realitní asistentkou?

REALITNÍ ASISTENT/KA  
Povolání realitního asistenta/ky je zajímavá a různorodá. Každý den je zcela jedinečný a tato práce není nuda. Jste v kontaktu s lidmi, organizujete si svoji práci a potkáváte zde pestré životní osudy.

Stát se vynikající asistentem/tkou v realitách vyžaduje dobré vystupování, komunikační a organizační schopnosti, píli a smysl pro detail.
Kromě práce na PC a dorozumění se v 1 cizím jazyku, rozumět musíte  trochu psychologii, marketingu, sociálním sítím a fotografii.  Hlavně ale musíte přitom oplývat úsměvem a klidem.
Přečtěte si proto úvodní informace o nás a o práci asistentky, ať si uděláte jasno, zda je to ta pravá volba právě pro vás!

Máte zájem? Pošlete životopis na můj email:   e[email protected]
-----------------------------------------------

REALITNÍ MAKLÉŘ/MAKLÉŘKA
Povolání realitního makléře je povoláním snů. Každý den je zcela jedinečný a tato práce není nuda. Nejenže jste svým vlastním pánem a máte svobodu, neustále jste také v pohybu, v kontaktu s lidmi, potkáváte pestré životní osudy a dostáváte se do míst, která byste normálně nenavštívili.

Velkým lákadlem jsou samozřejmě nadstandardní výdělky! Vlastní podnikání však sebou přináší i mnohé nástrahy a úskalí. Rozjet kariéru v realitách vyžaduje odvahu, píli a odhodlání.

Rozumět musíte tak trochu psychologii, stavitelství, architektuře, marketingu, sociálním sítím, fotografii, právu, a přitom oplývat mnoha odbornými znalosti… Hlavně ale musíte být vynikající obchodník, který je schopen postarat se o každičký detail obchodního případu.

Pojďte se mnou pomáhat lidem splnit si sen o novém domovu. Pošlete životopis a kontaktujte mě. Email: e[email protected]

--------------------------------------------------------------------


Odměna pro vás za každý tip!

V případě, že doporučíte naše služby klientovi, který je následně využije k tomu, aby prodal, koupil, nebo pronajal nemovitost, zavazujeme se Vám v případě realizace takového obchodu vyplatit odměnu dle typu obchodu!

 

money-2665824_1280

03LOGO_PUVODNI