O nás

Jsme úspěšní tam, kde působíme. 

Máme nové webové stránky, naše kvalitní služby však zůstávají. Těšíme se na Vás.

Historie

o-nas

Historie naší realitní kanceláře se začala psát od roku 1991. U zrodu stál její majitel Jiří Danielis. Jednalo se o rodinou firmu, založenou se záměrem spolupráce při privatizaci a restitucích. Úspěšně se v regionu rozvíjela, s rozšířením realitní činnosti o spolupráci s peněžními ústavy. Klientela se postupně rozšířila mimo tuzemské občany, i na podniky, klienty ze zahraničí. Založily se pobočky v Peci pod Sněžkou, Vrchlabí a v Praze.

V dalších letech byla navázána úzká spolupráce s konkurzními správci, exekutory, zvláště v letech ekonomické krize byla plně využita i činnost dražebníka (Veřejné dražby nemovitostí), ke které pan Jiří Danielis. Jiří má autorizaci. Pravidelně jsme se účastnili všech tuzemských veletrhů, konferencí a výstav, mezinárodních veletrhů v Holandsku, USA a Německu. Kancelář se stala členem významných realitních sdružení a asociací ARK CMS, mezinárodní FIABCI, CEREAN. 

Po roce 2018 v činnosti pokračuje jeho dcera Eva Danielisová. Ta má 20leté zkušenosti v oboru nemovitostí ve své domácí lokalitě v Krkonoších, v Praze, ale i významné zkušenosti na mezinárodní úrovni. Zkušenosti získala u developerských společností v Praze i u mezinárodních realitních společností a realitních asociací. V USA byla přijata top realitními společnostmi, se kterými se podílela na profesních a společenských akcí.


Proč s námi?

  • Prodej bez starostí
  • O vše se postaráme
  • Osobní a profesionální přístup
  • Prezentace v celostátních mediích a TOP serverech
  • Prodej nemovitosti za nejlepší možnou cenu

01-small02-small03