O nás

Realitní kancelář - kompletní služby při prodeji, koupi, nájmu a pronájmu všech typů nemovitostí, oceňování nemovitostí. Zaměřujeme se na Krkonoše a Podkrkonoší. 

Jsme úspěšní tam, kde působíme. 

 

 

Historie

O nás - I. Krkonošská realitní

Historie naší realitní kanceláře se začala psát od roku 1991. U zrodu stál její majitel Jiří Danielis. Jednalo se o rodinou firmu, založenou se záměrem spolupráce při privatizaci a restitucích. Úspěšně se v regionu rozvíjela, s rozšířením realitní činnosti o spolupráci s peněžními ústavy. Klientela se postupně rozšířila mimo tuzemské občany, i na podniky, klienty ze zahraničí. Založily se pobočky v Peci pod Sněžkou, Vrchlabí a v Praze.

V dalších letech byla navázána úzká spolupráce s konkurznímu správci, exekutory, zvláště v letech ekonomické krize byla plně využita i činnost dražebníka(Veřejné dražby nemovitostí), ke které pan Jiří Danielis Jiří má autorizaci. Pravidelně jsme se účastnili všech tuzemských veletrhů, konferencí a výstav, mezinárodních veletrhů v Holandsku, USA a Německu. Kancelář se stala členem významných realitních sdružení a asociací ARK CMS, mezinárodní FIABCI, CEREAN.

Po roce 2018 v činnosti pokračuje jeho dcera Eva Danielisová. Ta má 20leté zkušenosti v oboru nemovitostí ve své domácí lokalitě v Krkonošich, v Praze ale i významné zkušenosti na mezinárodní úrovni. Zkušenosti získala u developerských společností v Praze, i u mezinárodních realitních společností a realitních asociací. V USA byla přijata top realitními společnostmi, se kterými se podílela na profesních a společenských akcí.

 

Proč s námi?

  • Prodej bez starostí
  • O vše se postaráme
  • Osobní a profesionální přístup
  • Prezentace v celostátních mediích a TOP serverech
  • Prodej nemovitosti za nejlepší možnou cenu

 

Naše certifikáty

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
email: fname: